O SPOLOČNOSTI

Technologické centrum PPM je známe na ruskom trhu rybolovných tovarov výrobkami pod značkami „Volzhanka“ a „Volgar“. Spoľahlivosť, kvalita, široké možnosti výberu a dostupné ceny – to sú hlavné príčiny, pre ktoré je Volzhanka príťažlivá pre mnohých rybárov. Aby sme si získali a udržali ich dôveru, projektujeme, vyrábame a testujeme v najtvrdších podmienkach nové výrobky, ktoré zodpovedajú požiadavkám doby. Pri vývoji každého nového modelu sa snažíme pozerať do budúcnosti a zohľadniť požiadavky a potreby rybárov, ktoré prichádzajú na našu adresu. Sme vždy pripravení na dialóg s naším zákazníkom a jeho názor je pre nás dôležitý a potrebný. Naším cieľom je urobiť radosť aj tomu najnáročnejšiemu užívateľovi našej produkcie.
 
Ďakujeme všetkým, ktorí sú s nami ! Vďaka všetkým, kto bez pochybností berie Volzhanku na jazero, rieku, alebo morské šíravy. Ďakujeme za dôveru !
 
Anatoliy Kratiuk
 
 
Prúty «Volzhanka» – sú prvé národné prúty z uhlíkového vlákna, ktorých sériová výroba začala v roku 1989. Dnes sú pod značkou «Volzhanka» na trhu rybárskych potrieb predstavené široké rady modelov prútov, navijakov, háčikov, plavákov a bižutérie, určené pre prakticky všetky druhy a spôsoby lovu. Spoľahlivosť, kvalita, vynikajúce úžitkové vlastnosti a dostupné ceny robia našu produkciu populárnou nie len na vnútornom trhu, ale aj v zahraničí. Od roku 2011 sa v sortimente našich tovarov objavili vrtáky na ľad NERO, ktoré vyrábame na našom závode v Rostove. Za krátky čas sa vrtáky a nože tejto značky, vďaka ich spoľahlivosti a efektivite, stali u milovníkov zimnej rybačky veľmi žiadanými.
 
Okrem tovarov značky «Volzhanka»,  je ďalšоu aktivitou TC PPM vlastný lyžiarsky program pod značkou  «Русский Ход». Tento segment našej produkcie je zastúpený lyžami a lyžiarskymi palicami vyrobenými z vysokokvalitných uhlíkových kompozitov, ktoré sú podľa názorov špecialistov jednými z najlepších, ktoré sa v Rusku vyrábajú. Okrem lyžiarskeho programu do segmentu patria aj rôzne tovary pre zimný oddych.
.
Technologické centrum PPM je pravidelným účastníkom a laureátom všetkých výstav, venovaných rybolovnej a turistickej tématike. PPM  má širokú sieť zákazníkov v Rusku a v Bielorusku, Kazachstane, Estónsku, Ukrajine, Gruzínsku, Českej a Slovenskej republike svoje zastúpenia. Samozrejmosťou sú pravidelné dodávky, kompletný servis, pružný systém zliav a rôzne spôsoby spolupráce so zákazníkmi.
 
PRACUJEME 25 HODÍN DENNE A TRIDSAŤ DVA DNÍ V MESIACI. SVOJIM ZÁKAZNÍKOM VENUJEME HODINU A DEŇ NAVYŠE.
KTO VÁM PONÚKA VIAC ?


1.jpg
KONTAKTY : +421 905 806 072

obchod@volzhanka.eu
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one